TVbydleni.cz a TVarchitect.com

Každý budeme ve svém životě někdy řešit téma bydlení a řekl bych i několikokrát. A tak by Vás tento projekt neměl minout. Odstartoval v květnu 2017 a prožil jsem s ním i úžasný raketový nástup, který stále pokračuje.

TV bydlení je pro každého, kdo si někdy řekl: “Chtěl bych hezky a dobře bydlet.” Nemusí to totiž hned znamenat, že je to o pěnězích. Na www.TVbydleni.cz najdete mnoho tipů a rad - ať už jako inspiraci při výběru bydlení nebo pro samotnou realizaci. Jde zároveň o získání přehledu, který Vás může významně posunou v úvahách o hezkém bydlení. Rekonstukce, stavby, developerské projekty, architekti, designéři, novinky ve světe bydlení, technologické vychytávky i možnosti financování, zahraniční investiční projekty - k tomu Vám teď stačí jeden klik - www.TVbydleni.cz.

Po krátké době jsme spustili i zcela odbornou sekci www.TVarchitect.com, která se věnuje daleko náročnějším tématům i zajímavostem z historie naší země. Např. v pořad Skryté poklady architektury pana Lukeše.

Z obou TV jsme nakonec vytvořili celou mediální společnost s názvem Living media. Připravujeme mediální kampaně pro mnoho firem ze segmentu bydlení. Mezi naše klienty patří i ty největší firmy v ČR. Sledovanost TV je přes 100.000 diváků měsíčně. Jsme např. také hlavním mediálním partnerem veletrhu bydlení, kde pravidelně stavíme i naše studio.

Vysíláme autorské seriály, které natáčíme někdy i roky. Stavba není sen, Devepolerské projekty, Bydlení handicapovaných, Díla architektů a designerů, Chátrající skvosty atd… vše najdete online na www.TVbydleni.cz

Naše pořady jsou dostupné také na Televizi Seznam a Aktuálně.tv

Míra Hejda
generální ředitel


zpět